Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub Twoja przeglądarka nie obsługuje tego języka.

Jeżeli masz wyłączoną obsługę JavaScript, musisz ją włączyć aby poprawnie wyświetlać tę stronę i móc korzystać z wszystkich jej funkcjonalności.

Certyfikat Rozważna Firma

Certyfikat Rozważna Firma przyznawany jest przedsiębiorstwom, które prowadzą biznes w sposób rozważny i dbają o swoją płynność finansową. Firmy te wykazują wysoką moralność płatniczą w obrocie gospodarczym i przyczyniają się do propagowania pozytywnych praktyk prowadzenia biznesu.

Tytuł Rozważna Firma jest gwarancją wiarygodności i odpowiedzialności w sposobie prowadzenia biznesu, zgodnie z Kanonem Dobrych Praktyk. Posługując się tym certyfikatem pokazujesz swoim partnerom biznesowym, że w prowadzeniu firmy kierujesz się rozwagą, dbasz o swoje finanse i stosujesz jak najwyższe standardy moralności płatniczej.

Otrzymaj certyfikat

Certyfikat Rozważna Firma możesz otrzymać, dzięki aktywnemu wykorzystaniu usług Systemu Zarządzania Należnościami. Elementem procedury weryfikacyjnej jest ocena realizacji polityki ochrony należności zgodnej z Kanonem Dobrych Praktyk. Im intensywniej działasz z systemem, tym zwiększasz szansę na dołączenie do grona rozważnych firm. Certyfikat przyznawany jest na wniosek administratora systemu lub klienta i obowiązuje przez okres 12 miesięcy z możliwością odnowienia.

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie.

CERTYFIKATY ROZWAŻNA FIRMA, ROZWAŻNA FIRMA PLUS I ROZWAŻNY MANAGER FINANSOWY COROCZNIE OTRZYMUJE MAKSYMALNIE 500 FIRM
- NIE DA SIĘ ICH KUPIĆ

Certyfikat 1
Certyfikat 2
Certyfikat 3

Zacznij już teraz!

15 darmowych maili co miesiąc w abonamencie ,,Free”

Załóż darmowe konto i korzystaj z systemu