Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub Twoja przeglądarka nie obsługuje tego języka.

Jeżeli masz wyłączoną obsługę JavaScript, musisz ją włączyć aby poprawnie wyświetlać tę stronę i móc korzystać z wszystkich jej funkcjonalności.

Pomagamy odzyskać należności

Jeśli pomimo wysyłania powiadomień, klient nie uregulował należności, możesz je odzyskać na drodze windykacji polubownej lub sądowej. Pamiętaj o roli czasu w procesie odzyskiwania należności. Szybka decyzja zwiększa Twoje szanse na odzyskanie całego długu.

Windykacja krajowa

Nie możesz odzyskać swoich pieniędzy? Zleć windykację.

Proces windykacji dzielimy na dwa etapy – polubowny i sądowy. Etap polubowny , polega na nawiązaniu kontaktu z dłużnikiem i znalezieniu consensusu między nim a wierzycielem. Jego potwierdzeniem jest sposób i harmonogram spłat długu przedstawiony przez dłużnika. W kontakcie między dłużnikiem a wierzycielem pośredniczy wówczas profesjonalny negocjator. Polubowne dochodzenie należności polega zwłaszcza na bezpośrednim kontakcie z dłużnikiem Podczas spotkania uzyskujemy pisemne uznanie długu oraz ustanawiamy harmonogram spłat.

Kiedy negocjacje na etapie polubownym zawiodą, dobrym pomysłem będzie skierowanie sprawy do sądu.

Działania w ramach odzyskiwania należności na drodze sądowej prowadzi Kancelaria Radców Prawnych EULEO, która nadzoruje cały przebieg postępowania sądowego i egzekucyjnego.. Przed skierowaniem sprawy do sądu zgromadź odpowiednią dokumentację, by udowodnić istnienie długu i brak jego spłaty przez dłużnika. Następnie po wniesieniu pozwu przez kancelarię prowadzącą Twoją sprawę, sąd wydaje nakaz zapłaty lub wyrok. Ostatnim etapem windykacji sądowej jest egzekucja komornicza.

W trakcie postępowania sądowego możesz sprawdzać aktualne informacje o przebiegu Twojej sprawy.

Windykacja zagraniczna

Masz problem z dłużnikiem przebywającym zagranicą? Zleć windykację zagraniczną.

Dzięki współpracy z zagranicznymi firmami windykacyjnymi oraz kancelariami prawnymi masz skutecznie odzyskamy Twoje pieniądze od zagranicznego partnera. Postępowanie windykacyjne za granicą prowadzone jest przez lokalne przedsiębiorstwo, które dobrze zna specyfikę rynku i może zastosować cały wachlarz możliwości oddziaływania na dłużnika.

Raporty online

Wszystkie prowadzone przez nas sprawy są na bieżąco raportowane.

Nie ma znaczenia czy zleciłeś windykację polubowną czy sądową. Na każdym etapie sprawy sporządzane są raporty, które trafiają do Ciebie drogą elektroniczną. Dzięki temu cały czas wiesz co dzieje się w Twojej sprawie i masz nad nią pełną kontrolę.

Możesz również zlecić raport gospodarczy online na temat danego przedsiębiorstwa. Celem raportu gospodarczego jest ukazanie sytuacji finansowej interesującej Cię firmy. Informacje w nim zawarte pomogą Ci ocenić ryzyko przy zawieraniu umowy z potencjalnym kontrahentem.

Dlaczego my?

Nie ograniczamy się tylko do podstawowych usług windykacyjnych.

Zależy nam, abyś skutecznie odzyskał Twoje pieniądze, toteż proponujemy dwa rodzaje windykacji – polubowną i sądową. Na etapie polubownym możesz również skorzystać z usługi wizyt terenowych, które na pewno wywrą odpowiedni nacisk na Twojego dłużnika. Posiadamy również własną kancelarię prawną, która zajmie się Twoją sprawą na etapie sądowym. Licencjonowani detektywi, z którymi współpracujemy pomogą natomiast ustalić dane oraz majątek dłużnika.

Dzięki nam możesz zapobiec długom jeszcze przed rozpoczęciem lub w trakcie współpracy z  kontrahentem. Usługi prewencyjne, które świadczymy (monitoring faktur, raport gospodarczy, przypomnienia o zapłacie) pozwolą Ci właściwie ocenić ryzyko podpisania umowy oraz kontrolować spłaty należności od kontrahenta.

Zacznij już teraz!

15 darmowych maili co miesiąc w abonamencie ,,Free”

Załóż darmowe konto i korzystaj z systemu