Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub Twoja przeglądarka nie obsługuje tego języka.

Jeżeli masz wyłączoną obsługę JavaScript, musisz ją włączyć aby poprawnie wyświetlać tę stronę i móc korzystać z wszystkich jej funkcjonalności.

Windykacja krajowa

Nie możesz odzyskać swoich pieniędzy? Zleć windykację.

Proces windykacji dzielimy na dwa etapy – polubowny i sądowy. Etap polubowny , polega na nawiązaniu kontaktu z dłużnikiem i znalezieniu consensusu między nim a wierzycielem. Jego potwierdzeniem jest sposób i harmonogram spłat długu przedstawiony przez dłużnika. W kontakcie między dłużnikiem a wierzycielem pośredniczy wówczas profesjonalny negocjator. Polubowne dochodzenie należności polega zwłaszcza na bezpośrednim kontakcie z dłużnikiem Podczas spotkania uzyskujemy pisemne uznanie długu oraz ustanawiamy harmonogram spłat.

Kiedy negocjacje na etapie polubownym zawiodą, dobrym pomysłem będzie skierowanie sprawy do sądu.

Działania w ramach odzyskiwania należności na drodze sądowej prowadzi Kancelaria Radców Prawnych EULEO, która nadzoruje cały przebieg postępowania sądowego i egzekucyjnego.. Przed skierowaniem sprawy do sądu zgromadź odpowiednią dokumentację, by udowodnić istnienie długu i brak jego spłaty przez dłużnika. Następnie po wniesieniu pozwu przez kancelarię prowadzącą Twoją sprawę, sąd wydaje nakaz zapłaty lub wyrok. Ostatnim etapem windykacji sądowej jest egzekucja komornicza.

W trakcie postępowania sądowego możesz sprawdzać aktualne informacje o przebiegu Twojej sprawy.