Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub Twoja przeglądarka nie obsługuje tego języka.

Jeżeli masz wyłączoną obsługę JavaScript, musisz ją włączyć aby poprawnie wyświetlać tę stronę i móc korzystać z wszystkich jej funkcjonalności.

Wybierz abonament i korzystaj z Monitoringu Faktur

Free

Rekomendowana
liczba klientów* = 5

0,00 pln
ZAWSZE!
15 maili, 0 SMS/VMS
miesięcznie
Zawsze za darmo!

Mini

Rekomendowana
liczba klientów* = 10

15,00 pln
netto za miesiąc
25 maili, 25 SMS/VMS
miesięcznie
opcja dokupienia pakietu sms/vms i email
Płatność z góry

Midi

Rekomendowana
liczba klientów* = 40

49,00 pln
netto za miesiąc
100 maili, 100 SMS/VMS
miesięcznie
opcja dokupienia pakietu sms/vms i email
Płatność z góry

Maxi

Rekomendowana
liczba klientów* = 100

99,00 pln
netto za miesiąc
250 maili, 250 SMS/VMS
miesięcznie
opcja dokupienia pakietu sms/vms i email
Płatność z góry

Corporate

Dowolna liczba klientów

Skontaktuj się
+48 12 614 51 45
bok@rozwaznafirma.pl
nielimitowana,
liczba sms/vms i maili
Płatność z dołu
Opłać z góry abonament 3-miesięczny, półroczny lub roczny i weź nawet 2 miesiące gratis!
Załóż darmowe konto i korzystaj z systemu

* Rekomendowana miesięczna liczba klientów Abonamenty różnią się przede wszystkim miesięczną liczbą darmowych powiadomień SMS/VMS i e-mail, które możesz wysłać do swoich klientów. Dla każdego abonamentu określiliśmy rekomendowaną liczbę klientów, przy której korzystanie z Monitoringu Należności Bieżących będzie optymalne i przyniesie najlepszy efekt.

Opcja dokupienia pakietów SMS/VMS oraz e-mail

Jeśli wykorzystasz pulę wiadomośc e-mail i SMS/VMS przypadającą na dany miesiąc w Twoim abonamencie i potrzebujesz wysłać dodatkowe monity, dokup pakiet wiadomości.

Pakiet mail
20,00 pln netto za pakiet
200 maili
Pakiet sms/vms
60,00 pln netto za pakiet
100 sms/vms
Pakiet mail + sms/vms
80,00 pln netto za pakiet
250 maili + 150 sms/vms

Dodatkowo w systemieStatystyki

Statystyki

Dzięki stałemu dostępowi do statystyk, możesz kontrolować stan spłaty Twoich faktur, zobaczyć ostatnio wysłane i planowane przypomnienia dla klientów, a także analizować skuteczność podejmowanych działań.

Raporty

Raporty

Dzięki systemowi masz bieżący dostęp do wszystkich informacji dotyczących danego klienta. Możesz sprawdzić liczbę wystawionych faktur, sumę należności do zapłacenia, a także zobaczyć powiadomienia, które otrzymał konkretny klient.

Definiowanie ścieżki monitoringu

Definiowanie ścieżki monitoringu

W gotowych scenariuszach została przewidziana odpowiednia liczba powiadomień i ich treść. Od Ciebie zależy, który cykl monitoringu wybierzesz: 30, 60 lub 90-dniowy. Dopasuj cykl do zwyczajów panujących w Twojej branży oraz do Twojej tolerancji dla opóźnień w zapłacie.

Moduł wspomagania decyzji

Moduł wspomagania decyzji

System oparty jest na specjalnie opracowanym algorytmie, który maksymalizuje skuteczność procesu monitoringu należności. Po analizie dostępnych informacji, otrzymasz sugestie dalszych postępowań z danym klientem.

Działania prewencyjne

Działania prewencyjne

Długi na sprzedaż oraz informacje o zadłużeniach to opcje systemu, które są całkowicie bezpłatne. Bez problemu możesz sprawdzić rodzaje zadłużeń wystawionych na giełdzie długów, a także obserwować konkretnych klientów pod względem wypłacalności. Możesz również za niewielką opłatą skorzystać z porad prawnych, raportów gospodarczych i pieczęci prewencyjnych.

Zgodność z przepisami prawa

Odzyskiwanie długów

Zlecając odzyskanie należności do windykacji polubownej wnosisz opłatę administracyjno-biurową, która pokrywa podstawowe koszt obsługi zlecenia. W ramach wynagrodzenia pobierana jest odpowiednia prowizja od odzyskanej od dłużnika kwoty należności, która zależy od przeterminowania i wysokości długu. Wynagrodzenie za windykację sądową stanowią koszty zastępstwa procesowego oraz prowizja. Przed skierowaniem sprawy do postępowania sądowego dokonywana jest jej analiza i wycena, którą musisz zaakceptować przed rozpoczęciem działań. W ramach pakietu Corporate możesz liczyć na wiele ulg i rabatów.

Zacznij już teraz! 15 darmowych maili co miesiąc w abonamencie ,,Free”

Załóż darmowe konto i korzystaj z systemu