Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub Twoja przeglądarka nie obsługuje tego języka.

Jeżeli masz wyłączoną obsługę JavaScript, musisz ją włączyć aby poprawnie wyświetlać tę stronę i móc korzystać z wszystkich jej funkcjonalności.

Sprawdź z kim robisz interesy

Za jednym razem, w ciągu kilku chwil możesz sprawdzić całą bazę Twoich kontrahentów. Dowiedz się, którzy z nich byli już windykowani i czy obecnie nie zalegają z płatnościami. Zdecyduj, którym klientom możesz bez ryzyka udzielić kredytu kupieckiego, a wobec których stosować bardziej restrykcyjną politykę sprzedażową.
Dane kontrahentów możesz zaimportować bezpośrednio z programu finansowo-księgowego, wgrać z pliku lub wprowadzić ręcznie.

Weryfikuj wiarygodność nowych partnerów

Wprowadzając do systemu dane nowego kontrahenta od razu dowiesz się, czy w przeszłości miał problemy z terminowym regulowaniem należności i czy był już windykowany. Wykorzystaj te informacje i zaplanuj współpracę z klientem tak, aby zminimalizować ryzyko utraty pieniędzy.

Trzymaj rękę na pulsie

Dziesięć cyfr – tyle wystarczy, aby monitorować sytuację obecnych bądź potencjalnych klientów. Wprowadź do systemu numery NIP kontrahentów, których chcesz obserwować. Jeśli któryś z nich będzie miał problemy z wypłacalnością i trafi na listę dłużników, zostaniesz o tym natychmiast poinformowany.

Korzystaj z informacji gospodarczych

Zgłosił się do Ciebie potencjalny klient, o którym wcześniej nie słyszałeś? Masz szansę na pozyskanie dużego zamówienia? Raport gospodarczy dostarczy szczegółowych informacji na temat jego działalności i pomoże oszacować ewentualne ryzyko współpracy. Zanim podejmiesz decyzję, zapoznaj się z kompleksowo opracowanymi, aktualnymi informacjami z baz danych, wywiadowni gospodarczych, rejestrów sądowych i urzędowych, a także na publikacjami w mediach i Internecie.

Skip tracing

Nie możesz ustalić danych dłużnika? Skorzystaj z usługi skip tracingu.

Angielski termin skip tracing (dosłownie: śledzenie przeskakujących z miejsca na miejsce) oznacza działania polegające na ustaleniu najbardziej aktualnych danych kontaktowych osób, które zmieniły miejsce pobytu

Nasi licencjonowani detektywi mają doświadczenie w wyszukiwaniu danych. W ramach usługi ustalimy: PESEL, nazwiska rodziców dłużnika, miejsce siedziby (zameldowania), aktualne miejsce faktycznego pobytu, ważne numery telefonu.

Asset tracing (Ustalenie majątku dłużnika)

Chcesz poznać aktualny majątek dłużnika, włącznie z nieruchomościami, ruchomościami i udziałami w innych podmiotach?

Ustalanie majątku osoby lub firmy ma kapitalne znaczenie w okoliczności zawierania dużego kontraktu, kiedy firma musi skredytować kontrahenta na znaczną kwotę, ponosząc ryzyko jego możliwej niewypłacalności. Ustalenie składników majątku dłużnika w trakcie samej windykacji jest również bardzo użyteczne. Jeszcze na etapie polubownym wiedza ta może być wykorzystana w procesie negocjacyjnym. Na etapie sądowym wiedzę tę możemy wykorzystać do szybkiego zajęcia składników majątkowych, wyprzedzając innych wierzycieli przy wpisie do hipoteki nieruchomości, co niebagatelnie zwiększa szanse na odzyskanie długu.

Zleć nam przygotowanie ustaleń majątkowych, a my ustalimy m.in.: powiązania danej osoby z innymi podmiotami gospodarczymi, udziały w innych podmiotach (udziały w spółkach, akcje), numery ksiąg wieczystych posiadanych nieruchomości, satelitarne obrazy nieruchomości, numery ksiąg wieczystych zbytych nieruchomości, wraz z datami zbycia.

Sprawdź ofertę długów na sprzedaż

Wpisz nazwę firmy kontrahenta bądź jego NIP, aby sprawdzić, czy znajduje się on w naszej bazie dłużników. Lista jest stale aktualizowana. Zawiera informacje o kilkunastu tysiącach nierzetelnych klientów, w tym przedsiębiorstw, które notorycznie zalegają z płatnościami. Takie podmioty posiadają oznaczenie wysokiego ryzyka niewypłacalności (WRN). Unikaj współpracy z nimi.

Zacznij już teraz!

15 darmowych maili co miesiąc w abonamencie ,,Free”

Załóż darmowe konto i korzystaj z systemu