Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub Twoja przeglądarka nie obsługuje tego języka.

Jeżeli masz wyłączoną obsługę JavaScript, musisz ją włączyć aby poprawnie wyświetlać tę stronę i móc korzystać z wszystkich jej funkcjonalności.

Sprawdź z kim robisz interesy

Za jednym razem, w ciągu kilku chwil możesz sprawdzić całą bazę Twoich kontrahentów. Dowiedz się, którzy z nich byli już windykowani i czy obecnie nie zalegają z płatnościami. Zdecyduj, którym klientom możesz bez ryzyka udzielić kredytu kupieckiego, a wobec których stosować bardziej restrykcyjną politykę sprzedażową.
Dane kontrahentów możesz zaimportować bezpośrednio z programu finansowo-księgowego, wgrać z pliku lub wprowadzić ręcznie.

Weryfikuj wiarygodność nowych partnerów

Wprowadzając do systemu dane nowego kontrahenta od razu dowiesz się, czy w przeszłości miał problemy z terminowym regulowaniem należności i czy był już windykowany. Wykorzystaj te informacje i zaplanuj współpracę z klientem tak, aby zminimalizować ryzyko utraty pieniędzy.

Trzymaj rękę na pulsie

Dziesięć cyfr – tyle wystarczy aby monitorować sytuację obecnych bądź potencjalnych klientów. Wprowadź do systemu numery NIP kontrahentów, których chcesz obserwować. Jeśli któryś z nich będzie miał problemy z wypłacalnością i trafi na listę dłużników, zostaniesz o tym natychmiast poinformowany.

Korzystaj z informacji gospodarczych

Zgłosił się do Ciebie potencjalny klient, o którym wcześniej nie słyszałeś? Masz szansę na pozyskanie dużego zamówienia? Raport gospodarczy dostarczy szczegółowych informacji na temat jego działalności i pomoże oszacować ewentualne ryzyko współpracy. Zanim podejmiesz decyzję, zapoznaj się z kompleksowo opracowanymi, aktualnymi informacjami z baz danych, wywiadowni gospodarczych, rejestrów sądowych i urzędowych, a także na publikacjami w mediach i Internecie.

Sprawdź ofertę długów na sprzedaż

Wpisz nazwę firmy kontrahenta bądź jego NIP aby sprawdzić, czy znajduje się on w naszej bazie dłużników. Lista jest stale aktualizowana. Zawiera informacje o kilkunastu tysiącach nierzetelnych klientów, w tym przedsiębiorstw, które notorycznie zalegają z płatnościami. Takie podmioty posiadają oznaczenie wysokiego ryzyka niewypłacalności (WRN). Unikaj współpracy z nimi.

Zacznij już teraz! 15 darmowych maili co miesiąc w abonamencie ,,Free”

Załóż darmowe konto i korzystaj z systemu