Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub Twoja przeglądarka nie obsługuje tego języka.

Jeżeli masz wyłączoną obsługę JavaScript, musisz ją włączyć aby poprawnie wyświetlać tę stronę i móc korzystać z wszystkich jej funkcjonalności.

Pomagamy odzyskać należności

Jeśli pomimo wysyłania powiadomień, klient nie uregulował należności, możesz je odzyskać na drodze windykacji polubownej lub sądowej. Pamiętaj o roli czasu w procesie odzyskiwania należności. Szybka decyzja zwiększa Twoje szanse na odzyskanie całego długu.

Windykacja polubowna

Windykacja to najlepszy sposób dla odzyskania należności. Jej skuteczność zależy w dużej mierze od czasu, kiedy zlecenie zostaje przekazane do windykacji. Im szybciej niezapłacona faktura zostanie skierowana do windykacji, tym większe szanse na odzyskanie pieniędzy.

Windykacja polubowna opiera się na kontaktach z dłużnikiem (monity, negocjacje telefoniczne, wizyty terenowe).

Polubowne dochodzenie należności polega zwłaszcza na bezpośrednim kontakcie z dłużnikiem Podczas spotkania uzyskujemy pisemne uznanie długu oraz ustanawiamy harmonogram spłat. Wszystkie działania mające na celu odzyskanie należności prowadzone są przez profesjonalnych windykatorów.

W trakcie postępowania polubownego na bieżąco masz dostęp do notatek windykatorów, ustaleń o dłużniku, treści zawartych uzgodnień, historii spłat, czy pozyskanych dokumentów.

Windykacja sądowa

Zlecenie, którego odzyskanie na drodze windykacji polubownej staje się bardzo trudne lub niemożliwe, za Twoją zgodą zostanie skierowane do windykacji sądowej.

Działania w ramach odzyskiwania należności na drodze sądowej prowadzi Kancelaria Radców Prawnych EULEO, która nadzoruje cały przebieg postępowania sądowego i egzekucyjnego.

W trakcie postępowania sądowego możesz sprawdzać aktualne informacje o przebiegu Twojej sprawy.

Zacznij już teraz! 15 darmowych maili co miesiąc w abonamencie ,,Free”

Załóż darmowe konto i korzystaj z systemu